Hodnotím - Slavuska

12. ledna 2010 v 19:29 | Áňa |  Ohodnotím ti bl☼g ;-)
Přezdívka : Salvuska
Adresa blogu : http://dogs-zone.blog.cz/

Záhlaví = roztomilé, pěkné. Hezky zformulované, prakticky jde jen o forky pejsanka a srdiček, ale když si dala dohromady ty barvy a obrázky, působí to fakt pěkným dojmem. Už jen to, co máš napsáno v záhlaví (sweet dogs) nám říká o čem blog je + k tomu napovídá ještě ta adresa blogu.
Dávám : 10 bodů

Okraje = Hezké je, jak ze záhlaví vznikají okraje, a ty se potom "rozplynou" v barvě okrajů. Jsou to takové originální přechody z jedné funkce do druhé. Není víc co k tomu dodat ;-). Dávám : 10 bodů

Pozadí = zapadá barvou do celého designu. Tady, kdyby se dali ještě nějaké barevné vzory, už by to bylo moc přehnané. Tady ta jednoduchost pozadí stránky sedí ;-). Dávám : 10 bodů

Články = články, tak jsou taky dobrý. Držíš se toho jednoho vybraného tématu. Články jsou přehledné, ikdyž lepší by bylo, kdybys nějaké ty delší články napsala sama, nebo aspoň úvod toho článku ;-). Je to poznat, protože to co píšeš ty, je slovensky, a bývají to sice zajímavé, ale ty kratší články. Já vím, je to takový divný žejo, když si to můžeš zkopírovat proč to opisovat, ale zkus to ;-). (Zezačátku toho článku mě to nikdy moc nebaví, ale potom se do toho zaberu a už to jede ;-)).
Dávám : 9,5 bodů

Menu = nehodnotím, je pěkné, pěkně zapadá, ale máš ho (stejně jako já) spíše jen kvůli rubrikám ;-)

CELKEM : 39,5 BODŮ - není to málo, dbejte na to, že jsem nehodnotila menu, kdyby jo, bylo by tam tech bodů víc. Řekla jsem ale, že menu budu hodnotit pouze ojediněle, takže je to prakticky plný počet bodů. Máš hezký blog ;-)

PS : ráda bych tě viděla v té anketě, proto sem do komentů napiš, zda-li máš zájem zúčastnit se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama