Prosinec 2010

Vánoce Vánoce odcházejí =D ..

26. prosince 2010 v 18:24 | Áňa |  My life is my power
Noo, nestihla jsem vám popřát krásný Vánoce, tak vám alespoň přeji krásný zbytek svátků ;) .. Doufám, že jste pod stromečkem našli všechno co jste chtěli, a že di užíváte zdraví =) .. Do nového roku jistě ještě nějaký ten řádek přidám, tkže o novém roce budu psát až za dýl =D ..

Dodatek na přemýšlenou =D : Zkuste napsat, proč se kozačky nazývají kozačky =D .. Již delší dobou nad tím přemýšlím, a zajímá mě váš názor =D ..

Očekávané vyhodnocení 2. rychlovky =)

26. prosince 2010 v 18:05 | Áňa |  Diplomy
Ok, uváděla jsem, že "kvalita diplomů bude podle kvality vět" .. Pokad byste byli na mém místě, jistě byste mi dali za pravdu, že určovat kvalitu těch vět není žádné peříčko, zvláště když každá z vět má své kouzlo =) .. Proto doufám, že mi nebudete mít za zlé, když jsem se rozhodla, že to nebudou diplomy za umístění, nýbrž za účast .. Proto jsem se snažila, aby byly všechny diplomy na stejné úrovni .. Přípomínky přijímám ..

diplom
diplom
diplom
diplom

Bohužel v mém pc chybí program na úpravu velikosti fotek, takže velikosti nejsou shodné .. Nemá to však nic společného s hodnocením ..

Vžuum ? Vžům ..

26. prosince 2010 v 17:18 | Áňa |  My life is my power
Zdravím,
nejspíš je zbytečné psát, že jsem tu dlouho nebyla, protože předpokládám, že jste si všimli =D .. Avšak jistě nebude na škodu obhájit se .. Mohla bych vynechat, že se musím učit, jelikož mám vybranou SŠ, na kterou bych se opravdu moc ráda dostala, že chodím téměř o každém volném čase ke koním a nebo že musím uklízet a mohla bych jednoduše napsat, že ten čas není .. Což už jsem vlastně napsala =D .. Tákže, to, co jsem po dlouhé prodlevě chtěla napsat jako první, jsem napsala, takže vlastně k obhájení už nic psát nemusím =) ..